1 Şubat 2014 Cumartesi

MAC - Huggable Lipcolor
Merhaba,
Bugün bahsetmek istediğim ürünler Mac'in en son çıkarmış olduğu dudak koleksiyona ait Huggable Lipcolor'lardan  what a feeling ve touche !


Aşağıda Blot Powder'ı da görmektesiniz fakat onu ayrı bir yazıda tanıtmak istiyorum.


Öncelikle ambalajları gerçekten hoş görünüyor. 
Koleksiyonun adı doğru seçilmiş diyebilirim çünkü bende gerçekten kucaklama isteği yaratan bir seri.
Dudakta yarı şeffaf duruyor ve bir miktar kalıcı olduğunu söylüyor Sevgili MAC. Benim seçtiğim 2 renk öyle 6 saat kalıcılığa sahip olan renkler değil fakat dudağınıza sürdüğünüzde iki yalamayla da silinip giden bir yapısı yok, uzun süre rujun varlığını hissediyorsunuz ve bu benim gerçekten hoşuma gidiyor.
What a feeling ve Touche renklerine nazaran koyu renklerin bir miktar daha kalıcı olduğunu söyleyebilirim.Sevdiğim bir diğer özelliği ise bereketli oluşu. Yani 1-2 sürüş sonrasında bile azalışına tanık olduğunuz rujlardan değil. Yapı olarak biraz sert ve kolay bitecek gibi durmuyorlar. Sevdim sevdim sevdim!

Aslında istediğim bir renk daha vardı ama onu mağazada bulamadım. Ayrıca online sitesinde what a feeling görünmüyor, nedenini de anlamadım. Yurtdışındaki renk seçeneği daha fazla. Keşke hepsi olsaymış. Ben sanırım bu aşk pembesinden bir adet daha alacağım çünkü kendisine inanılmaz hayranlık duyuyorum.

Ben alışverişimi yapalı 1,5 hafta oluyor ama ancak yazabiliyorum. Hala koleksiyon satıştayken ve tamamen tükenmemişken en azından bir göz atmanızı öneriyorum. Şu ana kadar en sevdiğim dudak serilerinden biriydi. Hatta en sevdiğim bile desem yanlış konuşmuş olmam. Bu yüzden acele etmenizde fayda var.


Mac Huggable Lipcolor'lar Mac online ve Mac mağazalarında 54 TL'den satışa sunuluyor.Sevgiler


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...