17 Kasım 2013 Pazar

Flormar Passionate Dots KoleksiyonuFlormar'ın yeni koleksiyonu ilk bakışta kırmızı ve siyah puantiyeli ambalajıyla dikkat çekiyor. Hafta sonu inceleme fırsatı buldum ve 2 adet ruj ile 2 adet ojesini satın aldım.


PASSIONATE DOTS EYE SHADOW PALETTE; Sekiz renkten oluşan 2 adet paleti var ve gerçekten hoşuma gittiğini söyleyebilirim.PASSIONATE DOTS GEL EYELINER; 3 rengi bulunuyor. ambalajın içersinden kendi fırçası var ve kullanımı bir nevi daha kolay.

PASSIONATE DOTS STYLO LIPSTICK; 6 renge sahip. Verdikleri renk oldukça yoğun ve opak, ve ruj silinip gitse bile dudakta rengi gerçekten kalıyor. Makyaj çıkarma suyuyla dahi zor çıkardım.


SHIMMERING TERRACOTTA POWDER; Hem cilt hem dekolte bölgesine uygulanabiliyor. Işıltılı bir yapısı var. Güzel aydınlatıyor. Gerçekten kocaman olan ambalajı ve ponponuyla çok sevimli.


PASSIONATE DOTS NAIL ENAMEL; 6 rengi bulunuyor. Ojelerin özelliği dokulu yani kumlu görünüme sahip olması. Ancak kırmızı renkte kumlu bir görünüm yok. Sadece çok ince bir prüz var. Benim denediğim kadarıyla elektrik mavi ve kirli yeşil renginde böyle bir durum yok, yeterince kumlu görüntüye sahip.

PASSIONATE DOTS INVISIBLE POWDER; Makyajın kalıcılığını arttıran, cildi matlaştıran ve parlamasını engelleyen şeffaf beyaz bir yumuşacık bir toz pudra.
Passionate dots koleksiyonu gerçekten  Flormar'ın gidişatını olumlu yönde etkileyen bir koleksiyon. Flormar'a yakışmış. Kuşburnu, nar ve çilek özleri, Omega 3, Omega 6 ve Vitamin E içeriyor.

Koleksiyonun tüm ürünlerinde ise Paraben free... 


Koleksiyon fiyatları ise şöyle;

PASSIONATE DOTS EYE SHADOW PALETTE   27,50 TL

SHIMMERING TERRACOTTA POWDER   34,90 TL

PASSIONATE DOTS INVISIBLE POWDER   20,25 TL

PASSIONATE DOTS NAIL ENAMEL   5,50 TL

PASSIONATE DOTS GEL EYELINER   15,00 TL

PASSIONATE DOTS STYLO LIPSTICK   15,00 TLBenim satın aldığım ürünler için bir sonraki yazıma bakabilirsiniz

Sevgiler..Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...